«

»

Lip 18

Warsztaty Średniowieczne

Chcielibyśmy serdecznie wszystkich zachęcić do udziału w I Warsztatach „Rzemiosło wczesnośredniowieczne” organizowanych przez nas na terenie Muzeum Archeoskansen Gród Warowny z X w. w Strumieniu przy ul. Granicznej.

Warsztaty rozpoczynają się 26.07.2014 i trwają maksymalnie do 01.08.2014r. Czyli 7 dni, przy czym nie jest obowiązkowe uczestniczenie w nich przez cały tydzień, można przyjechać np. tylko na weekend lub na wtorek.

Całe przedsięwzięcie polegać będzie na budowie chaty słowiańskiej od podstaw.

Osoby chętne zobowiązane są do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na dole strony i wysłania go na nasz e-mail kontaktowy bialekruki@bialekruki.org. Podpis będzie realizowany na miejscu w pierwszym dniu warsztatów. Nabór na warsztaty trwa do wyczerpania miejsc!

Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do dostarczenia wypełnionej przez rodziców zgody na udział w warsztatach (wzór zgody dostępny u dołu strony).

Szczegółowy plan warsztatów ogłoszony będzie dzień przed rozpoczęciem warsztatów.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

Zgoda

korowanie

Przydatne wiadomości:
1. Nie zapewniamy noclegu, jednak zachęcamy do wzięcia namiotów – miejsca na terenie muzeum jest dużo.
2. Nie zapewniamy wyżywienia.
3. Warsztaty są bezpłatne.
4. Planujemy w ciągu 7 dni utworzyć całą chatę, jednak jest to uzależnione od ilości uczestników. Może okazać się, że siódmego dnia będziemy dopiero w połowie prac lub piątego dnia chata już będzie gotowa. W pierwszym przypadku warsztaty kończą się na etapie prac siódmego dnia, w drugim – warsztaty kończą się w dniu ukończenia chaty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>